Henkilöstö

Digikumppani Ludiassa toimii tehokkaita media-alan ammattilaisia.

Sanna Hartikainen

myyntipäällikkö
kenttämyynti
puh. 044 503 3221
sanna.hartikainen@ludia.fi

Waltteri Heikkilä

Maarit Jokinen

tuotantopäällikkö
puh. 040 514 7113
maarit.jokinen@ludia.fi

Riitta Jätinvuori

media-asiantuntija
puh. 044 716 7602
riitta.jatinvuori@ludia.fi

Tomi Kanko

media-asiantuntija
puh. 044 716 7607
tomi.kanko@ludia.fi

Tapani Kuusela

Matias Pehkonen

Tommi Perälä

myyntiassistentti
tommi.perala@ludia.fi

Perttu Pohjola

Mika Saari

toimitusjohtaja
puh. 040 506 1076
mika.saari@ludia.fi

Tomi Toivonen

myyntipäällikkö
kenttämyynti
puh. 040 714 6241
tomi.toivonen@ludia.fi

Silja Vakkila

media-asiantuntija
puh. 044 716 7600
silja.vakkila@ludia.fi

Tia Vuorenlinna

SEM Specialist / mainossuunnittelija
(Google AdWords, Display & Youtube -mainonta)
tia.vuorenlinna@ludia.fi

Tavoitat meidät keskusnumerosta (02) 517 5500
tai suorasta numerosta arkisin klo 8-16.

Sähköpostit ovat muotoa etunimi.sukunimi@ludia.fi