Henkilöstö

Digikumppani Ludiassa toimii tehokkaita media-alan ammattilaisia.

tj_mika

Mika Saari

toimitusjohtaja
puh. 040 506 1076
mika.saari@ludia.fi

sanna

Sanna Hartikainen

myyntipäällikkö
kenttämyynti
puh. 044 503 3221
sanna.hartikainen@ludia.fi

riitta

Riitta Jätinvuori

media-asiantuntija
puh. 044 716 7602
riitta.jatinvuori@ludia.fi

tomik_uusi

Tomi Kanko

myyntipäällikkö / tuoteryhmävastaava (Google)
puh. 050 918 6057
tomi.kanko@ludia.fi

tapani

Tapani Kuusela

tarja_l

Tarja Lintula

media-asiantuntija
puh. 044 716 7604
tarja.lintula@ludia.fi

silja

Silja Vakkila

media-asiantuntija
puh. 044 716 7600
silja.vakkila@ludia.fi

henri_w

Henri Wikström

myyntipäällikkö
puh. 040 537 3215
henri.wikstrom@ludia.fi

perttu

Perttu Pohjola

manager / lakimies
perttu.pohjola@ludia.fi

maarit

Maarit Jokinen

tuotantopäällikkö
puh. 040 514 7113
maarit.jokinen@ludia.fi

waltteri

Waltteri Heikkilä

saara

Saara Puumalainen

graafinen suunnittelija / harjoittelija
saara.puumalainen@ludia.fi

Tavoitat meidät keskusnumerosta (02) 517 5500
tai suorasta numerosta arkisin klo 8-16.

Sähköpostit ovat muotoa etunimi.sukunimi@ludia.fi

Tavoitat meidät
keskusnumerosta (02) 517 5500
tai suorasta numerosta
arkisin klo 8-16.

Sähköpostit ovat muotoa etunimi.sukunimi@ludia.fi